بسم الله الرحمن الرحیم

 قوانین فروشگاه  فرهنگی “عرشیان” مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همه ی  تغییرات در قوانین، رویکردها و خدمات عرشیان در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

1- کلیه محصولات عرشیان دارای مهلت بازگشت 7 روزه می باشند، این قانون در صورت عدم تطابق محصول با تصویر مندرج در سایت و یا معیوب بودن اعمال می گردد.2- در حال حاضر فروشگاه اینترنتی عرشیان به آدرس اینترنت Arshian.ir تنها مرجع رسمی ارتباط با مخاطبان بوده و هرگونه سوء استفاده از اسم “عرشیان” و اعلام هویت مورد تایید نبوده و هیچگونه مسئولیتی در قبال آن پذیرفته نمی شود.

3-کلیه ی متعلقات این سایت اعم از متن، ویژگی محصولات، آیکون ها، بنر ها و … در مالکیت عرشیان بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده تجاری از آن غیر قانونی می باشد.

4- بسیاری از محصولات موجود در سایت به صورت تخصصی توسط سایت عرشیان عکس برداری شده و هرگونه استفاده تجاری از آن شرعاً و قانوناً دارای اشکال است.

5-در موارد معدودی محصول خریداری شده توسط کاربر در انبار ناموجود می شود که طی توافق با خریدار، یا هزینه بازگشت خورده و یا با تاخیر به وی تحویل داده می شود.

6- عرشیان متعهد به حفاظت از اطلاعات خصوصی اشخاص بوده و در حد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند. عرشیان در هرچه ایمن تر نمودن سایت می کوشد.

7-هرگونه خرید از سایت عرشیان به منزله ی پذیرش کلیه ی قوانین مندرج در این صفحه می باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما